Czajniki rodzinne, pozwalające sprawnie zagotować wodę na herbatę dla 8-9 osób dzięki wysokiej mocy. Zaopatrzone w wyraźny wskaźnik poziomu wody, wyłącza się automatycznie po jej zagotowaniu. Dbając o bezpieczeństwo czajniki wyposażone są w blokadę umożliwiającą nie włączanie się pustego czajnika. Filtr osadów zapewni natomiast odpowiednią jakość wody. Dla wygody zostały zaopatrzone w obrotową podstawę i płaskie dno.

Nowoczesne, wygodne i mieszczące wystarczająco dużo wody!


- Czajniki -


  Czajniki ze stali szlachetnej Czajniki szklane Czajniki ceramiczne Czajniki plastikowe Czajniki nieelektryczne

Kategoria czajników to nieodłączny element wyposażenia każdej kuchni. Wybierając czajnik z odpowiednią pojemnością i mocą, możesz w szybki i wygodny sposób przygotować ciepłą wodę na herbatę, kawę. Oto korzyści, jakie niesie ze sobą kategoria czajników:

- Szybkość - dzięki czajnikom możesz szybko podgrzać wodę, bez konieczności używania kuchenki gazowej czy elektrycznej. To idealne rozwiązanie, gdy potrzebujesz natychmiastowej wody na napój czy potrawę.
- Wygoda - czajniki są łatwe w obsłudze i wymagają niewielkiego nakładu pracy. Wystarczy wlać wodę, włączyć urządzenie i poczekać, aż woda się zagotuje.
- Bezpieczeństwo - nowoczesne czajniki wyposażone są w funkcję automatycznego wyłączania po osiągnięciu odpowiedniej temperatury, co zapobiega przegrzaniu i uszkodzeniu urządzenia.
- Różnorodność - na rynku dostępne są różne modele czajników, o różnej pojemności i mocy, co pozwala na dobór urządzenia idealnie odpowiadającego Twoim potrzebom.
- Estetyka - czajniki są również elementem wyposażenia kuchni, który może wprowadzić do niej stylowy akcent. Na rynku dostępne są modele o różnych kształtach i kolorach, co pozwala na dopasowanie ich do stylu wnętrza.


Czajniki

Kontakt od 8:00 do 16:00

791 507 135

W dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl