DiskDr. WG50 trakcyjny pas ortopedyczny rozmiar XL

Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 899,00 zł 899.00
ilość szt.
Ocena: 5
Producent: DiskDr.
Kod produktu: DiskDr WG50/XL

Opis

Nr 1 na świecie trakcyjny pas lędźwiowy do dekompresji kręgosłupa, najszybszy sposób na pozbycie się bólu pleców bez zabiegu chirurgicznego

DiskDr. Lumbatrac™ WG 50 to najskuteczniejszy trakcyjny pas lędźwiowy na świecie, który efektywnie i bezinwazyjnie leczy choroby kręgosłupa oraz szybko likwiduje ból pleców. Bez kosztownych i inwazyjnych zabiegów chirurgicznych oraz długotrwałej rekonwalescencji. DiskDr. WG 50 to jedyny na świecie trakcyjny pas lędźwiowy do dekompresji kręgosłupa, który opiera się na opatentowanej, innowacyjnej technologii - VAP™ oraz RMS.

Technologia VAP™ (Vertical Air Pressure Technology [technologia pionowego ciśnienia powietrza]) wytwarza siłę trakcji na odcinku lędźwiowym od kręgu 1 do 5, zwiększając przestrzeń międzykręgową do 3 mm, przez co skutecznie zmniejsza ucisk kręgów, przynosząc natychmiastową ulgę w bólu.

Technologia RMS (Reinforcing Muscular Strengthening System [system wzmacniający siłę mięśni]) pomaga wzmocnić siłę mięśni grzbietu za pomocą bodźców pochodzących z ciągłego i skutecznego naciągania mięśni w okolicach kręgosłupa podczas noszenia produktu przez pacjenta.

Podczas gdy zwykły gips lub utwardzone uchwyty ograniczają zdolność do poruszania się i zmniejszają siłę mięśni odcinka lędźwiowego, pas DiskDr. wywołuje bodźce, dzięki którym wzmacnia mięśnie oraz pozwala na ćwiczenia mięśni odcinka lędźwiowego.

Wskazania :
- kręgozmyk
- stany przeciążeniowe
- przepuklina dysku
- lumbago
- naciągnięcie więzadeł lub mięśni kręgosłupa
- zwężenie kanału kręgowego
- wzmożone napięcie mięśniowe
- skolioza
- lędźwiowe zwichnięcie kręgosłupa
- spondyloliza
- osteoporoza

Dla kogo?
Pas trakcyjny DiskDr. WG 50 jest stworzony dla osób, które zmagają się z bólem pleców i dolegliwościami kręgosłupa oraz które ze względu na tryb życia lub pracy spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej (praca przy komputerze, praca biurowa) lub są narażone na obciążanie kręgosłupa (dźwiganie, przenoszenie ciężkich przedmiotów), co prowadzi do zwyrodnienia i bólu kręgosłupa.

DiskDr. WG 50 jest szczególnie zalecany w celu:
- profilaktyki i leczenia chorób kręgosłupa lędźwiowego,
- zmniejszenia bólu pleców w odcinku lędźwiowym o różnym nasileniu i pochodzeniu,
- wzmocnienia kręgosłupa,
- utrzymania prawidłowej postawy ciała,
- wspomagania rehabilitacji po operacjach i zabiegach na kręgosłupie, chroniąc przed powikłaniami.

Jak działa?
DiskDr. WG 50 to pas trakcyjny, który działa na zasadzie dekompresji kręgosłupa.
DiskDr. zwiększa odległość pomiędzy kręgami lędźwiowymi o ok. 3 mm, zmniejszając skutecznie nadmierny ucisk kręgów, dzięki czemu szybko łagodzi ból pleców oraz leczy choroby kręgosłupa wywołane bezpośrednio lub pośrednio przez nieprawidłowy ucisk kręgów.

2x większa skuteczność
WG 50 Double to model pasa trakcyjnego DiskDr. o zwiększonej mocy trakcji o 32% oraz zasięgu podparcia o 20% w porównaniu do WG30 MAX. Dzięki temu zapewnia intensywne działanie i maksymalną skuteczność w leczeniu ciężkiego i przewlekłego bólu dolnej części pleców i kręgosłupa.

Podwójny pas
WG 50 Double to opatentowana konstrukcja, którą wyróżnia podwójny pas zapewniający wygodne i sztywne podparcie kręgosłupa oraz równomierne rozłożenie wagi w okolicy brzucha.

Wygoda użytkowania
DiskDr. został zaprojektowany tak, aby zapewniać maksymalny komfort stosowania. Pas jest lekki i wygodny, dopasowuje się do ciała, zapewniając pełną swobodę ruchów, dzięki czemu można w nim pracować, wykonywać prace domowe, podróżować, uprawiać sport i odpoczywać.

Szybkie efekty
DiskDr. WG 50 pozwala skutecznie pokonać ból pleców bez zabiegu chirurgicznego. Już po 10 sekundach od założenia pas rozpoczyna efektywne działanie, przynosząc natychmiastową ulgę w bólu.

Skuteczność potwierdzona klinicznie
90% osób, które stosowały pas ortopedyczny DiskDr. odczuło pozytywne efekty kuracji. DiskDr. to trakcyjny pas lędźwiowy o udokumentowanej klinicznie skuteczności, opracowany przez Instytut Badawczo Medyczny Changeui Annex oraz sprawdzony przez Zakład Chirurgii Ortopedycznej Uniwersytetu Inje Szpitala Paik w Seulu. Badania kliniczne potwierdziły wysoką efektywność i niezawodność leczenia pasem DiskDr. Zgodnie z uzyskanymi wynikami testów klinicznych 90,5 % badanych stosujących DiskDr. doznało ulgi w bólu.

Bezpieczeństwo stosowania
DiskDr. jest 100% bezpieczny, a jego stosowanie nie wywołuje skutków ubocznych.
DiskDr. jest oficjalnie zatwierdzonym urządzeniem medycznym dopuszczonym do użytku przez FDA (Amerykańską Agencję Leków i Żywności).
Posiada certyfikaty ISO i CE, potwierdzające jego jakość i bezpieczeństwo stosowania.
DiskDr. jest zalecany jako uzupełnienie leczenia operacyjnego, rehabilitacyjnego oraz kuracji lekowej.

Jak stosować?
Pas lędźwiowy DiskDr. WG 50 jest przeznaczony do użytku codziennego i może być zastosowany w każdej chwili i w każdym miejscu – w domu, w biurze, w szkole. Jest lekki i wygodny, można go nosić pod ubraniem. Pas jest zalecany także na długie spacery i nordic walking – podczas chodzenia pracują mięśnie w odcinku lędźwiowym, rozciąga i wzmacnia mięśnie w odcinku lędźwiowym podczas chodzenia oraz zapewnia utrzymanie kręgosłupa w prawidłowej pozycji.

4 PROSTE KROKI
1. Załóż pas DiskDr. WG 50 na lędźwiową część kręgosłupa.
2. Podłącz przewód pompki z wlotem powietrza (dyszą) z pomocą klamry.
3. Wypełnij powietrzem wnętrze pasa za pomocą pompki.
4. Pas rozpoczyna efektywne działanie, przynosząc natychmiastową ulgę w bólu.

Gwarancja jakości
DiskDr. WG 50 to specjalistyczne urządzenie medyczne, który posiada certyfikaty jakości ISO oraz CE. Najwyższa jakość wykonania z zastosowaniem zaawansowanej technologii, gwarantuje długotrwałe użytkowanie i skuteczność działania.

Przedmiotem sprzedaży jest lędźwiowy pas trakcyjny DiskDr. Lumbatrac™ WG 50 o rozmiarze XL
- długość pasa: 1166 mm
- grubość: 19,5 mm
- wysokośc przed napompowaniem: 130 mm
- wysokość po napompowaniu: 200 mm
- rozmiar talii: 91 - 102 cm
- kolor: biało - niebieski
Wyprodukowano w Korei Południowej, Gwarancja: 2 lata


Ważne :
Rozmiar talii w przypadku zakupu Lumbatrac™ WG 50 mierzymy na wysokości pępka.

Specyfikacja techniczna
DiskDr. – urządzenia trakcyjne do terapii ortopedycznej
Produkty z serii DiskDr. pomagają ludziom zapobiegać i leczyć schorzenia układu kostnego. Według najnowszych badań najczęściej zgłaszanymi objawami z tego zakresu są dolegliwości powodujące ból kręgosłupa oraz kolan. Właśnie na nich się koncentrujemy.

Innowacyjne technologie
- znacznie wyprzedzają dotychczas stosowane rozwiązania.
Gwarantowana i natychmiastowa ulga w bólu
- redukuje nacisk kręgów bez konieczności leczenia farmaceutycznego lub ambulatoryjnego.
Samodzielna terapia
- estetyczne, wygodne i łatwe w obsłudze,odpowiadają na potrzeby współczesnego stylu życia.

Jakość koreańskich laboratoriów
Jesteśmy, oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem południowokoreańskiej firmy CHANGEUI MEDICAL w Polsce. Cieszymy się, że mając dostęp do tak zaawansowanych technologii, możemy znacząco wpływać na poprawę jakości życia osób z dolegliwościami kręgosłupa i kolan.

BADANIA KLINICZNE
Skuteczność działania urządzeń trakcyjnych DiskDr. została udowodniona w badaniach naukowych przez zespół chirurgii ortopedycznej szpitala Seoul Paik Hospital (szpital Uniwersytetu Inje w Seulu) pod nadzorem profesorów Byungjik Kim i Shinwoo Park.
Na podstawie danych zebranych od pacjentów cierpiących na bóle pleców przeprowadzono badania kliniczne w celu poprawienia wydajności i niezawodności urządzeń trakcyjnych DiskDr. Są one w tej chwili uznanymi urządzeniami medycznym do leczenia kręgosłupa - pierwszymi tego typu na świecie.

DiskDr. - wyniki badań klinicznych
- Badania zostały przeprowadzone przez Wydział Chirurgii Ortopedycznej College of Medicine w Inje University Seoul Paik Hospital, w zespołach pod nadzorem profesorów Byungjik Kim i Shinwoo Park.
- Wpływ Gorsetu Lędźwiowego Nadmuchiwanego Powietrzem na zmniejszenie bólu był większy u starszych pacjentów. Zdaje się to być powiązane z raportem o zwiększającej się tendencji do pochylenia się do przodu w odcinku lędźwiowym dzięki Gorsetowi Lędźwiowemu. Oznacza to, że wynik ten jest zgodny z raportem McKenziego i potwierdza tezę, że objawy kifozy wzrastają w starszym wieku, dlatego też ludzie w podeszłym wieku częściej skarżą się na lumbago. Korygowanie tych symptomów pomaga zapobiegać bólom krzyża i zwiększa siły mięśni oraz pomaga zredukować promieniujący ból.
- 90% osób, które stosowały pas ortopedyczny DiskDr. odczuło pozytywne efekty kuracji
- Badanie to zostało przeprowadzone na 328 pacjentach, którzy odpowiedzieli samodzielnie na pytania zawarte w ankiecie rozprowadzonej wśród pacjentów podczas kupna Gorsetu Lędźwiowego Nadmuchiwanego Powietrzem.

Z pośród tych osób korzystających z Gorsetu Lędźwiowego Nadmuchiwanego Powietrzem 171 (52,2%) cierpi na ból pleców od ponad 3 lat, a 211 (64,3%) miało bóle kręgosłupa i ból promieniujący (ostry ból lub drętwienie) nóg. Z ogółu badanych 264 (80,5%) zna dokładną nazwę swojej choroby, a wypadający dysk był najczęściej rozpoznawaną chorobą 190 (72,0%).

208 (63,4%) ogółu badanych odpowiedziało, że odbyta fizjoterapia i zażywane leki były skuteczne w zmniejszaniu bólu, a 297 (90,5%) stwierdziło, że Gorset Lędźwiowy był pomocny w łagodzeniu bólu. 201 (61,3%) ogółu badanych stwierdziło, że wpływ Gorsetu Lędźwiowego Nadmuchiwanego Powietrzem na zmniejszenie bólu był więcej niż dobry, a 13 (4,0%) odpowiedziało, że ich ból został prawie całkowicie wyleczony.

Średni czas noszenia gorsetu u 74,7% ogółu badanych wyniósł 12 godzin w ciągu doby, okazało się, że noszenie Gorsetu Lędźwiowego Nadmuchiwanego Powietrzem nie przeszkadzało w codziennym życiu i było pomocne w zmniejszaniu bólu. 88,1% ogółu badanych odpowiedziało, że będą polecać Gorset Lędźwiowy innym, co świadczy o ich zadowoleniu z używania gorsetu podczas walki z bólem.

Skuteczność i wpływ na zdrowie
DiskDr. wywiera wpływ zarówno na ostry jak również przewlekły ból pleców spowodowany przez następujące czynniki: przepuklina międzykręgowa, skolioza, stenoza kanału kręgowego, zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Kontakt od 8:00 do 16:00

791 507 135

W dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl