DiskDr. WG30 trakcyjny pas ortopedyczny rozmiar 5XL

Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 325,00 zł 325.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 3.33333
Producent: DiskDr.
Kod produktu: DiskDr WG30/5XL

Opis

Nr 1 na świecie trakcyjny pas lędźwiowy do dekompresji kręgosłupa, najszybszy sposób na pozbycie się bólu pleców bez zabiegu chirurgicznego

DiskDr. Lumbatrac™ WG 30 to najskuteczniejszy trakcyjny pas lędźwiowy na świecie, który efektywnie i bezinwazyjnie leczy choroby kręgosłupa oraz szybko likwiduje ból pleców. Bez kosztownych i inwazyjnych zabiegów chirurgicznych oraz długotrwałej rekonwalescencji. DiskDr. WG 30 to jedyny na świecie trakcyjny pas lędźwiowy do dekompresji kręgosłupa, który opiera się na opatentowanej, innowacyjnej technologii - VAP™ oraz RMS.

Technologia VAP™ (Vertical Air Pressure Technology [technologia pionowego ciśnienia powietrza]) wytwarza siłę trakcji na odcinku lędźwiowym od kręgu 1 do 5, zwiększając przestrzeń międzykręgową do 3 mm, przez co skutecznie zmniejsza ucisk kręgów, przynosząc natychmiastową ulgę w bólu.

Technologia RMS (Reinforcing Muscular Strengthening System [system wzmacniający siłę mięśni]) pomaga wzmocnić siłę mięśni grzbietu za pomocą bodźców pochodzących z ciągłego i skutecznego naciągania mięśni w okolicach kręgosłupa podczas noszenia produktu przez pacjenta.

Podczas gdy zwykły gips lub utwardzone uchwyty ograniczają zdolność do poruszania się i zmniejszają siłę mięśni odcinka lędźwiowego, pas DiskDr. wywołuje bodźce, dzięki którym wzmacnia mięśnie oraz pozwala na ćwiczenia mięśni odcinka lędźwiowego.

Wskazania :

 • kręgozmyk
 • stany przeciążeniowe
 • przepuklina dysku
 • lumbago
 • naciągnięcie więzadeł lub mięśni kręgosłupa
 • zwężenie kanału kręgowego
 • wzmożone napięcie mięśniowe
 • skolioza
 • lędźwiowe zwichnięcie kręgosłupa
 • spondyloliza
 • osteoporoza

Dla kogo?

Pas trakcyjny DiskDr. WG 30 MAX jest stworzony dla osób, które zmagają się z bólem pleców i dolegliwościami kręgosłupa oraz które ze względu na tryb życia lub pracy spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej (praca przy komputerze, praca biurowa) lub są narażone na obciążanie kręgosłupa (dźwiganie, przenoszenie ciężkich przedmiotów), co prowadzi do zwyrodnienia i bólu kręgosłupa.

DiskDr. WG 30 MAX jest szczególnie zalecany w celu:
-
profilaktyki i leczenia chorób kręgosłupa lędźwiowego,
- zmniejszenia bólu pleców w odcinku lędźwiowym o różnym nasileniu i pochodzeniu,
- wzmocnienia kręgosłupa,
- utrzymania prawidłowej postawy ciała,
- wspomagania rehabilitacji po operacjach i zabiegach na kręgosłupie, chroniąc przed powikłaniami.

Jak działa?

DiskDr. WG 30 to pas trakcyjny, który działa na zasadzie dekompresji kręgosłupa. DiskDr. zwiększa odległość pomiędzy kręgami lędźwiowymi o ok. 3 mm, zmniejszając skutecznie nadmierny ucisk kręgów, dzięki czemu szybko łagodzi ból pleców oraz leczy choroby kręgosłupa wywołane bezpośrednio lub pośrednio przez nieprawidłowy ucisk kręgów.

Wygoda użytkowania

DiskDr. został zaprojektowany tak, aby zapewniać maksymalny komfort stosowania. Pas jest lekki i wygodny, dopasowuje się do ciała, zapewniając pełną swobodę ruchów, dzięki czemu można w nim pracować, wykonywać prace domowe, podróżować, uprawiać sport i odpoczywać.

Szybkie efekty

DiskDr. WG 30 pozwala skutecznie pokonać ból pleców bez zabiegu chirurgicznego. Już po 10 sekundach od założenia pas rozpoczyna efektywne działanie, przynosząc natychmiastową ulgę w bólu.

Skuteczność potwierdzona klinicznie

90% osób, które stosowały pas ortopedyczny DiskDr. odczuło pozytywne efekty kuracji

DiskDr. to trakcyjny pas lędźwiowy o udokumentowanej klinicznie skuteczności, opracowany przez Instytut Badawczo Medyczny Changeui Annex oraz sprawdzony przez Zakład Chirurgii Ortopedycznej Uniwersytetu Inje Szpitala Paik w Seulu. Badania kliniczne potwierdziły wysoką efektywność i niezawodność leczenia pasem DiskDr. Zgodnie z uzyskanymi wynikami testów klinicznych 90,5 % badanych stosujących DiskDr. doznało ulgi w bólu.

Bezpieczeństwo stosowania
- DiskDr. jest 100% bezpieczny, a jego stosowanie nie wywołuje skutków ubocznych.
- DiskDr. jest oficjalnie zatwierdzonym urządzeniem medycznym dopuszczonym do użytku przez FDA (Amerykańską Agencję Leków i Żywności).
- Posiada certyfikaty ISO i CE, potwierdzające jego jakość i bezpieczeństwo stosowania.
- DiskDr. jest zalecany jako uzupełnienie leczenia operacyjnego, rehabilitacyjnego oraz kuracji lekowej.

Z czego składa się zestaw?Jak stosować?

Pas lędźwiowy DiskDr. WG 30 jest przeznaczony do użytku codziennego i może być zastosowany w każdej chwili i w każdym miejscu – w domu, w biurze, w szkole. Jest lekki i wygodny, można go nosić pod ubraniem. Pas jest zalecany także na długie spacery i nordic walking – podczas chodzenia pracują mięśnie w odcinku lędźwiowym, rozciąga i wzmacnia mięśnie w odcinku lędźwiowym podczas chodzenia oraz zapewnia utrzymanie kręgosłupa w prawidłowej pozycji.

4 PROSTE KROKI:
   1. Załóż pas DiskDr. WG 30 na lędźwiową część kręgosłupa.
   2. Podłącz przewód pompki z wlotem powietrza (dyszą) z pomocą klamry.
   3. Wypełnij powietrzem wnętrze pasa za pomocą pompki.
   4. Pas rozpoczyna efektywne działanie, przynosząc natychmiastową ulgę w bólu.

Gwarancja jakości

DiskDr. WG 30 to specjalistyczne urządzenie medyczne, który posiada certyfikaty jakości ISO oraz CE. Najwyższa jakość wykonania z zastosowaniem zaawansowanej technologii, gwarantuje długotrwałe użytkowanie i skuteczność działania.

Przedmiotem sprzedaży jest lędźwiowy pas trakcyjny DiskDr. Lumbatrac™ WG 30 o rozmiarze 5XL
- długość pasa: 1430 mm
- grubość: 18 mm
- wysokośc przed napompowaniem: 125 mm
- wysokość po napompowaniu: 185 mm
- rozmiar talii: 124 - 134 cm
- kolor: biało - szary
- wyprodukowano w Korei Południowej
- instrukcja obsługi w języku polskim
Gwarancja: 2 lata

Ważne:
Rozmiar talii w przypadku zakupu Lumbatrac™ WG 30 mierzymy na wysokości pępka.


Specyfikacja techniczna

DiskDr. – urządzenia trakcyjne do terapii ortopedycznej
Produkty z serii DiskDr. pomagają ludziom zapobiegać i leczyć schorzenia układu kostnego. Według najnowszych badań najczęściej zgłaszanymi objawami z tego zakresu są dolegliwości powodujące ból kręgosłupa oraz kolan. Właśnie na nich się koncentrujemy.

Innowacyjne technologie
- znacznie wyprzedzają dotychczas stosowane rozwiązania.
Gwarantowana i natychmiastowa ulga w bólu
- redukuje nacisk kręgów bez konieczności leczenia farmaceutycznego lub ambulatoryjnego.
Samodzielna terapia
- estetyczne, wygodne i łatwe w obsłudze,odpowiadają na potrzeby współczesnego stylu życia.

Jakość koreańskich laboratoriów

Jesteśmy, oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem południowokoreańskiej firmy CHANGEUI MEDICAL w Polsce. Cieszymy się, że mając dostęp do tak zaawansowanych technologii, możemy znacząco wpływać na poprawę jakości życia osób z dolegliwościami kręgosłupa i kolan.

BADANIA KLINICZNE

Skuteczność działania urządzeń trakcyjnych DiskDr. została udowodniona w badaniach naukowych przez zespół chirurgii ortopedycznej szpitala Seoul Paik Hospital (szpital Uniwersytetu Inje w Seulu) pod nadzorem profesorów Byungjik Kim i Shinwoo Park. Na podstawie danych zebranych od pacjentów cierpiących na bóle pleców przeprowadzono badania kliniczne w celu poprawienia wydajności i niezawodności urządzeń trakcyjnych DiskDr. Są one w tej chwili uznanymi urządzeniami medycznym do leczenia kręgosłupa - pierwszymi tego typu na świecie.

DiskDr. - wyniki badań klinicznych

Badania zostały przeprowadzone przez Wydział Chirurgii Ortopedycznej College of Medicine w Inje University Seoul Paik Hospital, w zespołach pod nadzorem profesorów Byungjik Kim i Shinwoo Park.

Wstęp

Badanie skuteczności DiskDr. po użyciu przez pacjentów z bólem pleców miało oszacować poziom bólu, radiograficzne zmiany oraz siłę mięśni zginaczy i prostowników odcinka lędźwiowego za pomocą urządzenia do ewaluacji izokinetycznej.

Przedmiot badań

22 pacjentów z ostrym lub przewlekłym lumbago w wieku od 19 do 58 lat (przy średniej wieku 44 lata), 8 pacjentów w wieku od 50 do 59 lat, 9 mężczyzn i 13 kobiet, 9 chorych z przepukliną kręgosłupa, 9 pacjentów z ostrym lumbago i 4 pacjentów z przewlekłym lumbago.

Metody badań

Jako pierwsze, w celu zbadania zmian bólu, zostały użyte kryteria Macnaba. Następnie skorzystano z obrazowania radiologicznego wykorzystanego do analizy bocznego widoku odcinków lędźwiowo-krzyżowych, sfotografowanych przed i w trakcie noszenia DiskDr. Jako trzecie zastosowano badanie z użyciem jednostki Cybex 6000 Trunk Extension Flexion (TEF) - wykorzystywanej do pomiaru i analizy siły mięśni zginaczy i prostowników w kręgach lędźwiowych.

Wyniki badań

1) Zmiany w stanach bólowych

Koteria Macnaba zostały określone w następujący sposób:
- Doskonały - jest stanem bez bólu, ograniczeń ruchowych oraz pozwala pacjentowi normalnie funkcjonować.
- Dobry - jest stanem. w którym ból występuje od czasu do czasu. ale pozwala pacjentowi normalnie funkcjonować.
- Dostateczny - wskazuje niewielki postęp.
- Niedostateczny - nie odzwierciedla żadnego postępu.

85% korzystnych wyników z uczestnikami zgłaszającymi łagodzenie bólu w stopniu "Doskonałym" i 15 raportującymi ulgę w bólu w stopniu "Dobrym" (na 22 pacjentów).

2) Zmiany radiologiczne

Wyniki porównania zdjęć rentgenowskich (z bocznego widoku na odcinek lędźwiowo-krzyżowy przed i po zastosowaniu DiskDr.) wykazały u 12 hospitalizowanych pacjentów zwiększenie przedniej krzywizny kręgów lędźwiowych oraz poszerzenie przerwy między 4 i 5 kręgiem odcinka lędźwiowego kręgosłupa o średnio 3 mm.

3) Badanie izokinetyczne

Z 12 hospitalizowanych pacjentów 3 wybrano losowo do badań z zastosowaniem jednostki Cybex 6000 Trunk Extension Flexion (TEF). Porównano wyniki badań całkowitej energii przy 60-stopniowym ruchu, maksymalny moment obrotowy, stosunek szczytowego momentu obrotowego do masy ciała oraz średnią siłę mięśni mierzoną przed i po zastosowaniu DiskDr. Wykresy wskazują na dłuższe utrzymywanie sił przez mięśnie prostowniki. Z tej obserwacji wynika, że DiskDr. jest przydatny we wzmacnianiu siły mięśni. Uzyskane efekty pokazują wzrost przedniej krzywizny kręgów lędźwiowych. Są spowodowane nie tylko przez fizyczne wsparcie, lecz również poprzez zwiększenie siły mięśni.

4) Wnioski

82% pacjentów odnotowało doskonałe lub dobre wyniki już po 3 dniach stosowania DiskDr. (3 doskonałe i 15 dobre na 22 pacjentów). W testach metodami radiologicznymi i izokinetycznymi stwierdzono wzrost przedniej krzywizny kręgów lędźwiowych i zwiększenie odstępu między 4 a 5 kręgiem lędźwiowym. Również mobilność mięśni prostowników została poprawiona. Powyższe wyniki potwierdzają obiektywne jak i subiektywne obserwacje pacjentów, co prowadzi do przekonania, że korzystanie z DiskDr. z powodzeniem leczy ostre jak i przewlekłe schorzenia pleców.

5) Skuteczność i wpływ na zdrowie

DiskDr. wywiera wpływ zarówno na ostry jak również przewlekły ból pleców spowodowany przez następujące czynniki: przepuklina międzykręgowa, skolioza, stenoza kanału kręgowego, zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
Promocje
Wypiekacz do ciastek orzeszków 24 szt 1600W Adler AD3039
Wypiekacz do ciastek orzeszków 24 szt 1600W Adler AD3039
129,00 zł 102,23 zł
szt.
Bestsellery
Wypiekacz do ciastek orzeszków 24 szt 1600W Adler AD3039
Wypiekacz do ciastek orzeszków 24 szt 1600W Adler AD3039
129,00 zł 102,23 zł
szt.

Kontakt od 8:00 do 16:00

791 507 135

W dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl