Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

AKTIVE BOX - Nowoczesne rozwiązania do czyszczenia i ochrony

Odżywiaj i odnawiaj swoje powierzchnie metalowe, emaliowane, ceramiczne i wiele innych dzięki innowacyjnym produktom AKTIVE BOX. Dzięki wieloletnim badaniom i doświadczeniom w niemieckich laboratoriach, AKTIVE BOX oferuje produkty, które nie tylko skutecznie usuwają rdzę i zanieczyszczenia, ale również skutecznie zabezpieczają czyszczoną powierzchnię, zapewniając jej długotrwały wygląd i ochronę.

Co oferuje AKTIVE BOX?


Produkty AKTIVE BOX dostępne w naszym sklepie oferują wiele korzyści. Niezależnie od tego, czy chcesz oczyścić małą czy dużą powierzchnię, nasze produkty są przeznaczone do różnego rodzaju zastosowań, zapewniając skuteczne działanie na skorodowane lub zanieczyszczone podłoże.

Dzięki swojej przyjaznej dla środowiska formule, nasze produkty są biodegradowalne i bezpieczne dla środowiska naturalnego. Co więcej, nie mają negatywnego wpływu na czyszczoną powierzchnię, co umożliwia usunięcie korozji powierzchniowej i głębokiej, nie osłabiając tym samym wytrzymałości odrdzewianego przedmiotu. Są one również bezpieczne dla lakieru i uszczelek gumowych.

Nasze produkty AKTIVE BOX są również łatwe w użyciu, umożliwiając nakładanie pędzlem, gąbką lub szpatułką, a także poprzez zanurzenie lub natrysk. Z kolei zmywanie odbywa się za pomocą gąbki z wodą lub wytarcia na sucho. Po zastosowaniu powierzchnia jest pokryta warstwą ochronną fosforanu cynku, co daje efekt gładkości i połysku bez konieczności szorowania i polerowania.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz różne rodzaje produktów AKTIVE BOX, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby czyszczenia i ochrony powierzchni.

Zapraszamy do przeglądania naszej oferty i odkrycia, jak produkty AKTIVE BOX mogą pomóc w odrdzewianiu, czyszczeniu i ochronie Twoich powierzchni.

Preparaty czyszczące AKTIVE BOX

Kontakt od 8:00 do 16:00

791 507 135

W dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl